Rooster 2017

MAANDAG

GymKids (voor motorisch minder vaardige kinderen)

Van: 15:45 uur
Tot: 16:45 uur

Locatie: Driesprong
Trainster: Mariëlle

Recreatie meisjes groep 1 - 4

Van: 17:00 uur
Tot: 18:00 uur

Locatie: Driesprong
Trainster: Emma & Sanne

Recreatie meisjes groep 4 - 7

Van: 18:00 uur
Tot: 19:00 uur

Locatie: Driesprong
Trainster: Emma & Sanne

Selectie meisjes

Van: 17:00 uur
Tot: 19:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Selectie meisjes

Van: 18:30 uur
Tot: 20:30 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

DINSDAG

Ouder-Kindgym

Van: 10:00 uur
Tot: 11:00 uur

Locatie: Spoorslag
Trainster: Mariëlle

Recreatie meisjes groep 1 - 4

Van: 17:00 uur
Tot: 18:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Sanne en Emma

Recreatie meisjes groep 4 - 6

Van: 18:00 uur
Tot: 19:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Sanne en Emma

Recreatie meisjes groep 7 - 8

Van: 19:00 uur
Tot: 20:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Sanne en Emma

WOENSDAG

Selectie meisjes

Van: 17:00 uur
Tot: 19:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Selectie meisjes

Van: 18:30 uur
Tot: 20:30 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

DONDERDAG

Recreatie meisjes groep 3 - 5

Van: 17:00 uur
Tot: 18:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Recreatie meisjes groep 6 - 8

Van: 18:00 uur
Tot: 19:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Recreatie meisjes 12+

Van: 19:00 uur
Tot: 20:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Recreatie meisjes 12+

Van: 20:00 uur
Tot: 21:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Recreatie jongens Groep 1-4

Van: 17:30 uur
Tot: 18:30 uur

Locatie: Driesprong
Trainer: Sebastiaan

Recreatie jongens groep 5 - 8

Van: 18:30 uur
Tot: 19:30 uur

Locatie: Driesprong
Trainer: Sebastiaan

Selectie jongens

Van: 17:30 uur
Tot: 19:30 uur

Locatie: Driesprong
Trainer: Sebastiaan

ZATERDAG

Selectie meisjes en jongens

Van: 09:00 uur
Tot: 11:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle

Selectie meisjes

Van: 11:00 uur
Tot: 13:00 uur

Locatie: Waldheim
Trainster: Mariëlle